kawiarnia warszawa, kawiarnia mokotów

Wydarzenia

rss feed

Akcja zbierania nakrętek

W naszej kawiarni rusza akcja zbierania nakrętek wraz z fundacją HEROSI : "Nakręć się z nami".

Wystawa fotograficzna Agnieszki Nocuń

Agnieszka zdjęcia robiła już jako mała dziewczynka. Na początku były to fotografie najbliższej rodziny. Na przestrzeni lat zmieniały się obiekty fotograficzne, aparaty, ale fascynacja tym szczególnym rodzajem spojrzenia na świat wciąż pozostała niezmieniona.

Od jakiegoś czasu Agnieszka zajmuje się trudnym tematem, jakim jest fotografia dzieci. Jak sama mówi, szczerość dzieci, ulotność dzieciństwa oraz pragnienie zachowania go stanowią pasjonujący temat dla fotografa. Dziecięca otwartość jest dla niej najlepszą inspiracją.

Zapraszamy do oglądania fotografii dzieci w wykonaniu Agnieszki!

Popołudnia z dziećmi

W niedzielne zimowe popołudnia, od 16.00 kawiarnia będzie należeć do dzieci. Będą organizowane zajęcia plastyczne, "czytanki" dla dzieci i wiele innych atrakcji.
Zrobiło się już za zimno, by nasze dzieci mogły spotkać się na placu zabaw, przyjdź do Cafe Chełmska w każdą niedzielę po 16.00 a napewno spotkacie inne dzieci.

16 stycznia
Zapraszamy dzieci na robienie laurek dla babć i dziadków. Zajęcia są przewidziane dla dzieci od lat 3. Dzieci oczywiście wstęp wolny, zaś rodziców zapraszamy na kawę i pyszne ciacho. Zapisy pod nr tel. 605 104 207 lub cafe@cafechelmska.pl
23 stycznia
Dziś wyjątkowo nie będzie zajęć dla dzieci. Chcemy abyście te dni spędzili z dziadkami. Zapraszamy na kawę i specjalny poczęstunek.
30 stycznia
Dziś dzieci będą mogły same dekorować muffinki. Zapraszamy na te twórcze pyszności dzieci od lat 3. Wstęp 10zł. Zapisy pod nr tel 605 104 207 lub cafe@cafechelmska.pl

Na dzieci czeka specjalne menu dziecięce.

Koncert zespołu Oriental Collective

21 lipca 2010

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert zespołu Oriental Collective w środę 21 lipca o godz 19.00.
Tym razem w naszym lokalu zabrzmią dźwięki bębnów oraz skrzypiec!

cafe chełmska

Ul. Chełmska 9
00-724 Warszawa

tel. +48 605 104 207

Facebook

Zapraszamy również do odwiedzenia:

Cafe Wielicka Cafe Park

Projekt i wykonanie: Horizon Web Design